Gençlerin Yeni Mekanı MyShare !
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gençlerin Yeni Mekanı MyShare !

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Üçüncülük başarı sayılmaz

YazarMesaj
Vinlyshackerz
Moderatör
Moderatör
Vinlyshackerz

Erkek
Takımı : Besiktas..
aaaaaaaaaa : aaa

Üçüncülük başarı sayılmaz Empty
MesajKonu: Üçüncülük başarı sayılmaz   Üçüncülük başarı sayılmaz EmptyC.tesi Mayıs 24, 2008 10:38 pm

Kulübümüzün Divan Kurulu Başkanı Yalçın Karadeniz, Turkcell Süper Lig'i üçüncü sırada bitirmenin Beşiktaş için başarı sayılamayacağını söyledi.

Ceylan InterContinental Oteli'nde gerçekleştirilen Beşiktaş Kulübü'nün 2008 yılı 1. Olağan Divan Kurulu Toplantısı'nda konuşan Yalçın Karadeniz, Beşiktaş için başarının sağlam bir mali yapının yanında şampiyonluk ve kupalar olduğunu vurgulayarak, ''Şerefli ikincilikler, üçüncülükler bu istek ve arzuyu kesmez. İkinci ile puan farkımız yok ama dördüncü ile de puan farkımız yok. O halde bunun irdelenmesi gerekiyor'' dedi.
Beşiktaşımızın üçüncülük maçı oynarken ve gol averajına ihtiyacı varken, Vestel Manisaspor maçında taraftarların protestoda bulunmalarına da anlam veremediğini belirten Karadeniz, ''Beşiktaş taraftarı, üçüncülük maçı oynanırken, 10. dakikada 4-0 öndeyken ve averaj gerekirken birilerinin istifasını isteyerek bana göre yanlış yapmışlardır'' diye konuştu.
-ENGİN VE SAĞLAM'A ELEŞTİRİ-
İsim vermeden, genel menajerimiz Sinan Engin ve teknik direktörümüz Ertuğrul Sağlam'ı da eleştiren Karadeniz, şunları söyledi:
''Biri televizyona çıkıyor, 'Bu transferleri ben yapmadım, seneye çok iyi takım kuracağım' diyor. Biri çıkıyor 'Hangi teknik adam iyi futbolcuların alınmasını istemez, bu bir imkan meselesidir' diyor ve topu yönetim kuruluna atıyorlar. Hepimiz yakın bir şekilde gördük ki yönetim, teknik heyetin her istediğini yerine getirmiştir. Bu arkadaşlarımız böyle söylemeseler de 'Hata yaptık, Beşiktaş camiasından özür dileriz, bundan ders aldık' deselerdi benim yönetimim ve iyi kalpli başkanım onları paketleyip kapıya mı koyardı? Birileri çıkıyor, 'Beşiktaş şampiyon olacak, bunun kefili benim' diyor. Beşiktaş her sezon şampiyonluğa oynar. Her seferinde bunu söylemeye gerek yok. Bizleri ve seyirciyi kimse farklı beklentilere sokmasın.''
-PAF TAKIMINA ELEŞTİRİ-
Yalçın Karadeniz, ''Beşiktaşımızda görünürde her şeyin iyi gittiği bir ortamda bütün branşlarda bir dağınıklık, sebebini anlayamadığım bir başarısızlık görünüyor. Bunun araştırmasını ve tedavi çarelerini elbette yönetim bulacaktır'' dedi.
Beşiktaş PAF Takımı'nın geride kalan sezonda 6. olmasını da eleştiren Karadeniz, ''Bel bağladığımız, üzerine titrediğimiz, içlerinde Mehmet Sedef, Batuhan, Emre'nin oynadığı PAF takımımız kaçıncı oldu biliyor musunuz, 6. oldu. Bu kadar emek, bu kadar para, ümidimiz PAF takımı maalesef 6. oldu. Başarısızları gönderin, başarılılar göreve devam etsin, kimsenin gözünün yaşına bakmayın'' diyerek sözlerini tamamladı.

Üçüncülük başarı sayılmaz
1 sayfadaki 1 sayfası