Gençlerin Yeni Mekanı MyShare !
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gençlerin Yeni Mekanı MyShare !

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Yeni Online Virüs Taratım Sitesi

3 posters
YazarMesaj
CrawLinq
Admin
Admin
CrawLinq

Erkek
Takımı : Fenerbahçe
Favorim : Linkin Park
aaaaaaaaaa : aaa

Yeni Online Virüs Taratım Sitesi Empty
MesajKonu: Yeni Online Virüs Taratım Sitesi   Yeni Online Virüs Taratım Sitesi EmptyC.tesi Mayıs 24, 2008 8:41 pm

--------------------------------------------------------------------------------

VirSCAN.org sayesinde dosyalarınızı bir seferde pek çok antivirüs yazılımıyla taratabilirsiniz. SDN'in katkılarıyla bu site artık Türkçe de hizmet veriyor.

VirSCAN.org, daha önceden adını duymuş olabileceğiniz VirusTotal ve Jotti benzeri bir mantıkla çalışıyor. Virüslü olmasından şüphelendiğiniz dosyayı siteye yüklüyorsunuz ve dosyanız 36 adet antivirüs tarafından kontrol edilip sonuçlar sunuluyor.

Tahmin edebileceğiniz gibi, hiçbir antivirüs bütün zararlı yazılımları tanıyabilme özelliğine sahip değildir. Bazı antivirüslerin tanıyıp diğerlerinin tanıyamadığı virüsler olabilir, işte bu gibi durumlarda VirSCAN.org devreye giriyor. Rar ve Zip biçimindeki sıkıştırılmış dosyalar da taranabiliyor. Taratabileceğiniz dosyalar için bazı sınırlar konulmuş, örneğin 10 MB'lık boyut sınırı ve sıkıştırılmış dosyanın 10'dan fazla dosya içerememesi gibi.

Ayrıca Size Tavsiye Ederim www.virustotal.com Wink
http://www.myshare.yetkin-forum.com
TRaum
Admin
Admin
TRaum

Erkek
Takımı : .G.S.

MesajKonu: Geri: Yeni Online Virüs Taratım Sitesi   Yeni Online Virüs Taratım Sitesi EmptyC.tesi Mayıs 31, 2008 10:03 am

paylaşım için saol!
jasmine
Co Admin
Co Admin
jasmine

Kadın
Takımı : FeNeRbaHçe
Favorim : ŞebNem FeraH ;)

MesajKonu: Geri: Yeni Online Virüs Taratım Sitesi   Yeni Online Virüs Taratım Sitesi EmptyPaz Tem. 13, 2008 12:45 pm

paylaşmn içn saol ..

Yeni Online Virüs Taratım Sitesi
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Yeni albumden haberler
» 'Yeni transfer benim'