Gençlerin Yeni Mekanı MyShare !
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gençlerin Yeni Mekanı MyShare !

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Kral'dan açıklama!

YazarMesaj
TRaum
Admin
Admin
TRaum

Erkek
Takımı : .G.S.
aaaaaaaaaa : aaa

Kral'dan açıklama! Empty
MesajKonu: Kral'dan açıklama!   Kral'dan açıklama! EmptySalı Mayıs 27, 2008 4:38 pm

Kariyeriyle ilgili yapılan spekülasyonlara Hakan Şükür'den yanıt geldi

Hakan Şükür yazılı yaptığı açıklama ile şu ifadeleri kullandı: "Bildiğiniz üzere uzun süredir tartışılan ve gündemi meşgul eden Hakan Şükür kalacak mı , yoksa gidecek mi ? sorusunun yanıtın dün yapmış olduğum görüşmenin ardından çok sevdiğim Galatasaray camiası ve spor kamuoyumuzla paylaşmak istiyorum.

Değerli başkanımız sayın Adnan Polat ve idarecimiz Sayın Adnan Sezgin ile dün bir görüşme gerçekleştirdim. Hakkımda uzun süedir medyada sıkça yer alan ve tartışılan durumum konusunda yapılan bu görüşmede, bana iletilen ve henüz yönetim kurulunda görüşülüp karara bağlanmadığı söylenilen jübile teklifine ise futbol hayatımın geleceğine yön vereceğim ve belki de sona erdireceğim. şu günlerde herhangi bir yanıt vermeyeceğimi söyledim. Kendilerine teşekkür ediyorum. Önümüzdeki günlerde ailemle birlikte vereceğim kararın ardından düzenleyeceğim bir basın toplantısıyla yeterli açıklamayı kamuoyumuzla paylaşacağım. Çok kritik bir karar aşamasında olduğumu şu günlerde yapacağım bu toplantıya kadar yazılı ve görsel medyada benim ağzımdan beyanat olarak çıkabilecek tüm açıklamaların gerçeği yansıtmayacağını bilmenizi isterim.

Kral'dan açıklama!
1 sayfadaki 1 sayfası