Gençlerin Yeni Mekanı MyShare !
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gençlerin Yeni Mekanı MyShare !

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Grant'ten ayrılık sinyali!

YazarMesaj
JoeLL
Süper Moderatör
Süper Moderatör
JoeLL

Erkek
Takımı : FenerBahce...!!
Favorim : C.RonaLdo
aaaaaaaaaa : aaa

Grant'ten ayrılık sinyali! Empty
MesajKonu: Grant'ten ayrılık sinyali!   Grant'ten ayrılık sinyali! EmptyPtsi Mayıs 26, 2008 7:59 pm

Premier League şampiyonluğunu kaptırdığı rakibi Manchester United ile Şampiyonlar Ligi finalinde karşı karşıya gelecek olan Chelsea'de, teknik direktör Avram Grant, gelecek yıl takımın başında olmayabileceğinin sinyalini verdi!

(Dış Haberler Servisi)

Manchester United ile yapacakları Şampiyonlar Ligi finalinden sonra bazı değişikliklerin olabileceğini belirten Avram Grant, "Eğer kulüp benden memnun değilse, sorun değil. Eğer ben kulüpten memnun değilsem ve ayrılmak istersem, bunu sorun edeceklerini düşünmüyorum. Ama şu an için hiçbir şey olmayacak" dedi.

"Ne olacağı beni rahatsız etmez" diyen İsrailli çalıştırıcı, "Futbolda neler olabileceğini hepimiz biliyoruz. Bazen, teknik direktör takımdan hoşlanmaz, bazen de takım teknik adamı sevmez. Finalden sonra gelecek yıl hakkında konuşuruz. Şu anki hedefimiz finali kazanmak. Fakat söz veriyorum, Chelsea'nin geleceği çok iyi olacak" diye konuştu.

Grant'ten ayrılık sinyali!
1 sayfadaki 1 sayfası